Zubní rovnátka
Získejte krásný úsměv s nádherně rovnými zuby. Naši specialisté na klinice Vistadent vám nabízí rychlou, diskrétní a pohodlnou léčbu křivých zubů nejmodernějšími rovnátky bez zbytečné bolesti nebo trhání zubů. Nemějte starost s rovnátky. Dopřejte si maximální péči v každém věku a společenském postavení. Protože získat dokonalý úsměv nebylo nikdy snazší!

Nenápadná ortodontická léčba estetickými rovnátky

Potřebujete srovnat zuby tak, aniž by si toho všimlo okolí? Estetická rovnátka nejsou téměř vidět, protože přirozeně splývají s odstínem vaší skloviny. Tento typ rovnátek volíme s ohledem na ty nejvyšší nároky našich pacientů. Díky malé viditelnosti v průběhu léčby a maximálnímu pohodlí po dobu jejich nošení patří mezi nejoblíbenější rovnátka. O estetická rovnátka není nutné se příliš starat. Na preventivní kontroly se chodí pouze cca každé tři měsíce.

Estetická rovnátka nemají žádný vliv na problémy s mluvením, stravováním nebo čištěním. Na klinice Vistadent plánujeme léčbu podle pravidel Face Driven Orthodontics, tedy harmonie obličejových rysů. Zajímáme se o to, jaký bude mít rovnání zubů vliv na vaší podobu a jak budete vypadat bezprostředně po léčbě i dlouhá léta po ní.

Klasická rovnátka v moderním pojetí

Dáváte přednost klasice? Kovová rovnátka volíme s ohledem na vysoké nároky pacientů. Proto se zaměřujeme na jejich malou velikost v průběhu léčby i dobrou snášenlivost po celou dobu jejího průběhu.

Klasická rovnátka jsou jasnou volbou pro většinu rodičů teenagerů, ale ani dospělí se jim nevyhýbají. Pořizovací cena těchto rovnátek je nejnižší a nabízejí skvělý výsledný efekt. Pomocí fixačních gumiček oblouku lze rovnátka barevně upravovat na přání pacienta. Přijďte ještě dnes na konzultaci s naším specialistou a získejte krásně rovné zuby. Zdravý chrup snižuje riziko paradentózy i tvorby zubního kazu. Neotálejte s léčbou a začněte co nejdříve.

Snímatelná rovnátka pro děti

Snímatelná rovnátka řadíme mezi ortodontické aparáty laboratorní výroby, vytvořené na míru pacienta z biokompatibilních materiálů. Vyrobeny jsou z plastického těla, drátěných spon a v závislosti na složitosti řešeného problému také z různých expanzních šroubků a závitů, které fungují jako aktivní prvek k vytváření a regulaci tlaku vedoucího ke správnému rovnání zubů v čelistech.

Snímatelná rovnátka pomáhají jednoduchou cestou k dosažení symetrického úsměvu, zejména u malých dětí od 5 let věku, jejichž chrup se neustále vyvíjí. Ortodontická léčba snímatelnými rovnátky je silně podmíněna věkem dítěte a typu chrupu. Podrobnosti i délka léčba závisí na individuálním posouzení našimi specialisty.

Pro léčbu je velmi důležitý dohled ortodontického specialisty, který pravidelně sleduje prořezávání zubů. Po vyvinutí stálého chrupu je vhodné začít s léčbou fixními rovnátky, které přinášejí celoživotní výsledky.

Neviditelná rovnátka pro nejnáročnější pacienty

Záhada neviditelných rovnátek spočívá v jejich umístění na vnitřních ploškách zubů. Nikdo si jich během léčby nevšimne. Lingvální rovnátka jsou vyrobena na míru pacienta po zhotovení digitálního scanu. Tento typ rovnátek představuje nejmodernější a zcela unikátní typ ortodontického aparátu. Léčba je vhodná pro dospělé i teenagery. Neviditelná rovnátka jsou ideální volbou pro opravdové fajnšmekry, kteří se nebojí rizika těžšího začátku, vykoupeného zcela neviditelnou léčbou křivých zubů.

A jak je to u neviditelných rovnátek s mluvením, stravováním a čištěním? Lingvální rovnátka jsou vyrobena z drobných komponent. Během několika dní si na jejich přítomnost zvykne váš jazyk i vy. Začátek může být náročnější, ale za několik dní zvládnete pravidelnou hygienu a péči o chrup za pár minut. Lingvální rovnátka jsou nejnáročnější na pořizovací cenu, která je vykoupena zcela diskrétní léčbou.