Dentální hygiena

Zářivě bílý úsměv je tou nejlepší vizitkou každého z nás. Udržet si jej však zabere spoustu času a i to někdy nestačí. Pak přichází na řadu pravidelná dentální hygiena, provedená profesionálním přístupem. Pravidelnou profesionální péčí o vaše zuby předcházíte celé řadě komplikací, jako je například tvorba zubního kazu nebo paradentózy. Jedině správná péče o dutinu ústní je tou nejspolehlivější cestou k udržení funkčního chrupu na celý život. Svěřte zdraví svých zubů do rukou našich profesionálů ještě dnes.

Když 2 minuty péče nestačí

Pravidelné čištění zubů ráno a večer po dobu dvou minut je nezbytností pro zdravé zuby i jako prevence zubních onemocnění. Nesprávná technika čištění, genetické dispozice, špatný výběr zubního kartáčku a mnoho dalších faktorů však nemusí pro optimální péči o vaše zuby stačit.

Dentální hygiena je tou nejúčinnější metodou k zářivému úsměvu. Pravidelné čištění zubů doporučí všichni stomatologové. Na klinice Vistadent nabízíme profesionální dentální hygienu pro dokonalé vyčištění zubů i mezizubních prostor i jako součást ortodontické léčby fixními rovnátky, kterou můžete podstoupit i vy.

3 důvody, proč si zajít na dentální hygienu

Generální péče o vaše zuby

Pro profesionální dentální hygienu používáme na klinice Vistadent speciální techniky, kterými zbavíme zuby veškerého zubního povlaku i usazeného zubního kamene. Dentální hygientistka vám poradí s nežádoucí pigmentací zubů i s nepříjemným zápachem z úst.

Zamezení tvorbě zubního kazu

Pravidelnou péčí o vaše zuby pomocí dentální hygieny dokážeme snížit riziko vzniku zubního kazu na minimum. Pomocí speciálních nástrojů dokáže dentální hygientistka na klinice Vistadent vyčistit zuby dokonce i v místech, kam se běžným kartáčkem nedostanete.

Prevence paradentózy

Dentální hygiena účinně předchází nepříjemnému onemocnění dásní, omezuje jejich krvácení či v extrémním případě zabránit ztrátě zubů v důsledku pokročilé paradentózy.

Udržujte své zuby zdravé

Krvácejí vám během čištění zubů dásně? Cítíte přecitlivělost svých zubů na kombinaci teplých a studených pokrmů? Tyto příznaky mohou signalizovat zánět dásní, a jejich důsledkem může být ztráta zubů. Důkladným čištěním, které provádíme na dentální hygieně, výrazně snížíme vznik zubního kazu i zánětu v dutině ústní. Na klinice Vistadent vám poskytneme profesionální péči o vaše zuby za použití špičkové techniky.