Bělení zubu
Dokonale symetrický, zářivě bílý a zdravý úsměv je známkou vysoké společenské prestiže. Kdo by nechtěl okouzlit krásnými zuby na schůzce nebo v práci? Pro dlouhodobě zářivě bílý úsměv nabízíme v naší klinice Vistadent ordinační bělení zubů moderními technologiemi. Dejte sbohem zažloutlým zubům, které mohou vzniknout genetickými dispozicemi, kouřením, nadměrnou konzumací kávy nebo nesprávnou životosprávou.

Naštěstí existují moderní a velmi šetrné způsoby, jak rozzářit každý úsměv. Jedním z nich je použití špičkové technologie pomocí lampy ZOOM! Tato šetrná metoda bělení zubů dokáže účinně rozzářit i váš úsměv. Přestaňte skrývat úsměv a svěřte své zuby do rukou našich profesionálů.

Účinné bělení až o 8 odstínů během 90 minut

  • Po první návštěvě na naší klinice Vistadent můžeme vybělit vaše zuby až o 8 odstínů a to za pouhých 90 minut.
  • Šetrná lampa ZOOM! White speed třetí generace zajišťuje tu nejlepší metodu bělení zubů, kdy nehrozí poškození skloviny.
  • Bílý úsměv vydrží při správné životosprávě a péči o zuby až 2 roky.

Jak probíhá profesionální bělení zubů?

Ordinační bělení zubů na klinice Vistadent provádí naši specialisté za pomoci profesionální bělící lampy ZOOM! White speed třetí generace. Tento způsob bělení zubů představuje nejefektivnější certifikovaný způsob bělení zubů v EU.

Po aplikaci bělícího gelu s nízkou 6% koncentrací aktivních bělících částic nepoškozuje zubní sklovinu a nedochází k přecitlivělosti zubů na horké či studené. Profesionální bělící gel obsahuje speciální Amorfní Calcium Fosfát, který zuby remineralizuje, zvyšuje vstřebávání floridu a zlepšuje tak finální podobu zubní skloviny.

Během bělící procedury je bělící gel ozářen ve čtyřech fázích plazmovou lampou, eliminující modré světlo ZOOM! White speed třetí generace, která maximalizuje jeho účinky. Celá procedura bělení zubů je naprosto bezbolestná.

Dopřejte si nádherně bílé zuby i vy!

Jestliže nejste spokojeni se stávající barvou vašich zubů nebo chcete získat reprezentativnější bělejší úsměv, nabízíme vám bělení zubů tou nejmodernější a nejšetrnější metodou, která je zároveň nejrozšířenější v EU. Svěřte svůj úsměv do rukou našich profesionálů. Už za pouhých 90 minut docílíme prokazatelných výsledků, ze kterých budete maximálně nadšeni. Objednejte se na ordinační bělení zubů ještě dnes!